Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Naponta szinte minden20-30....

Naponta szinte minden20-30. percben elkezd valahol fájni. Pl combomon, kezemen, lábszáramon valahol?

Figyelt kérdés

Csakúgy elkezd van amikor lüktetve van amikor nem fájni a testem akármelyik pontján 10-30másodpercig.

leggyakrabban a kezemen és a lábamon.

Volt már valakinek hasonló?Mitől lehet ez?


2013. nov. 2. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el orvoshoz amint alkalmad adódik rá... Nem hinném hogy komolyabb problémád lenne de eléggé zavaró lehet hogy minden 20-30 Percbe elkezd fájni valamelyik testrészed!

2013. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt, sőt van is ilyen.De nekem mostanában nem vészes.

Nézesd meg a fogaidat, manduládat.Ezek a gócok okozhatnak ilyen izületi fájdalmakat.


Nekem is össze-vissza fájt, de volt amikor nagyon rossz volt, valamikor a mellkasomba sugárzott ki. - többször azt hittem, hogy infarktusom van - mások meg azt hitték pánik beteg vagyok.De kiderült nem.


Nekem azért nincs ez megoldva mert nem tudom melyik fog csinálja, találomra meg nem akarom kihúzatni.


Próbáld ki, hogy pl. ha sokat futsz, sportolsz, vagy kávézol akkor erősdnek-e ezek a fájdalmak. Nekem igen.

2013. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

van amikor nekem is a mellkasomon jön ki csak az elég ritkán így annak nem tulajdonítottam nagyobb figyelmet.

Van egy tömött fogam ami a tömés előtt is begyulladozott,tömés közben iszonyúan fájt és most tömés után is be szokott gyulladni akkor lehet,hogy az miatt van.

Úgyhogy köszönöm a választ,megnézetem :)

2013. nov. 2. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!