Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik a legjobb kamu betegségek?

Mik a legjobb kamu betegségek?

Figyelt kérdés
Az osztályom létszáma kb. 13 ember, ebből 5-en járnak be..És van az osztályba egy csávó aki járt a hugommal, és mivel megbántotta én megvédtem..És mivel tudom milyen a srác, ha holnap bemegyek a suliba, egy csomó nagypofájú lányismerősével meg srácokkal is oda fog jönni hozzám hogy na most pofázzak meg ilyenek..Semmi kedvem egésznapos basztatást hallgatni kéne valami jó kamu duma, amivel itthon maradhatok de sajnos sosem voltam jó a szimulálásban...

2013. nov. 4. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

igenis állj ki az igazad mellett, ne menekülj el...

Tessék normálisan viselkedni

2013. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vigyél magaddal AK47-et.. tuti siker
2013. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Attól, hogy holnap nem mész be, még holnapután ő bepótolhatja....
2013. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem csak holnapra gondoltam hanem mondjuk egész hétre..amíg lecsillapodik ez a téma...Nem tudok kiállni én egy törékeny gyenge alacsony lány vagyok és az már gáz ha én is bevallom..
2013. nov. 4. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
menj el háziorvoshoz azt mond meg neki hogy . fáj a hasad, fáj a fejed, megy a hasad stb. 2-3 napra kiír
2013. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!