Természetes progeszteron, sárgatest hormon krém. Kamu vagy komoly? Kinek van tapasztalat,5lete, h hol kapni, mennyiért, melyik gyártótól, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
vagy az egész csak természetgyogyós humbuk? Az orvosoktól miért nem hallottam erről? Miért nem kapják ezt automatikusan a nők, ha ez ilyen tuti?Belinkelek egy cikket, ne a céget nézzétek, mert van tök sok másik cikk róla más "cégektől" de nekem ez tűnt a legtudományosabbnak, legkomolyabbnak : [link]

#meddőség #sárgatest hormon #természetes progerszteron
2013. aug. 13. 20:40
 1/3 A kérdező kommentje:
most látom, h többen emlegetik a womens creamet, tapasztalatok? kicsit gyanus az egész téma, h nem csak lehúznak-e vmi illatos vazelinért sok ezerre, de örülnék, ha rácáfolnátok.. mármint tényleg, csak annyi kamu dolog van az ilyen "népszerű" problémákra, mert tudják, h a nők mindent megtennének és vennének, csak teherbe essenek..
2013. aug. 13. 20:50
 2/3 A kérdező kommentje:

És erről mi a véleményetek? [link]

(nekem kicsit fura, h kb fele ár, mint a womens cream)

2013. aug. 13. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Women's Creamot használok már másfél éve.

16 évig szedtem fogamzásgátlót; gondolhatod milyen volt a ciklusom! Egy hónapból kb 22 napot véreztem, mind a mennyiségét, mind mindenét tekintve abszolút minden rendszer nélkül.

Annó azért kaptam fogigátlót, mert kevés volt a progeszteronom, és nem repedt ki a tüszőm, hanem mindig tovább nőtt, majd ciszta lett belőle.

Pár hónap használat után beállt, igaz hogy csak 21-22 naposak a ciklusaim, de a 8-9. nap körül kireped magától a kb. 20mm-es tüszőm, normális méretű lett a méhnyálkahártyám, és mégis van valami rendszer a mensimben.

Nem tudom hogy a krémtől-e, vagy ennyi idő alatt magától is beállt volna, de én használom. Egy komoly nőgyógyász endokrinológus ajánlotta, én napi 2* kenem az ovum utántól.

Ha terhes leszek, a 12. hétig kell használnom majd.

A neten is lehet rendelni, 10.000Ft egy doboz; nekem így másfél-két hónapig elég kb (ha épp kell használnom Utrogestant, azzal ki lehet tolni a ciklusom 28 naposra, akkor hamarabb elfogy a krém).

Nekem nem erősített fel semijen tünetet, bár a mellei eddig soha nem voltak érzékenyek ovu után a krém használatát követően egy évvel kb. elkezdtek, és pár hónapja maradt abba. Nem tudom van-e köze a kettőnek egymáshoz; én azt remélem van, és mostanra állt helyre a hormonháztartásom.

Pár ciklus után beállt

2013. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!