Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak ezek a tünetek?...

Mire utalnak ezek a tünetek? Hogyan tudom kezelni? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nos, ma pár percig fájt a fejem, tompán halottam. Látni csak foltokban láttam, aztán szerencsére elmúlt, a hányinger viszont a történtek lefolyása után megmaradt.

Ettem rendesen, éhes nem voltam, sokat sem ettem. Viszont éppen testnevelésórám volt, elfáradtam a futásban, szúró érzés volt a lapockáim között. Esetleg pubertáskornak is lehet mindezen dolgokhoz köze?



2013. nov. 4. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Migrén kísérő tünetei is lehetnek ezek.
2013. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a front okoz ilyet. A nem látást, a hallás vesztést, bizsergést a fél arcon. Jobb esetben csak migrénem van. Rosszabb esetben ilyen, és ehhez hasonló félelmetes tünetek.

Nem hiszem, hogy a testnevelés óra okozza, inkább csak fokozza. Ha nekem ezek előfordulnak, sötétség, és nyugalom tesz jót, nem a mozgás. Az többnyire fájdalmas.

2013. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!