Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A memóriám teljesen elromlott,...

Weronwicca kérdése:

A memóriám teljesen elromlott, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, de újabban a memoriammal nagyon nagy problémák vannak! Például elfelejtem a lakcímem.. Sokszor azon gondolkodom mit ettem tegnap de nem emlékszem és akárhogy igyekszem nem jut eszembr!! Ráadásul nagyon sok dolognak nem jut eszembe a neve mint a kulcs, vagy a tévé.. ez mitől lehet? Valamilyen betegségre utalhat? Egyre rosszabb , ez már aggasztó , de igazából azt sem tudom milyen orvoshoz kell ilyen tünetekkel fordulni! Köszönöm ha valaki tud segíteni!

2013. nov. 5. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és ő ad beutalót, ahová ő jónak, célszerűnek látja.
2013. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne minél előbb felkeresni egy orvost. Menj a háziorvosodhoz, ő majd továbbirányít. Nem akarlak megijeszteni, de volt nálunk egy néni akivel ugyanez volt és kiderült, hogy több daganat is van az agyában.
2013. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is hasonlo tuneteim voltak. Szendsz vmilyen gyogyszert??

Nalam pl. A xyzal valtott ki ilyeneket egyre tompabb voltam es depresszios. Aztan 3 ev utan sikerult elhagynom teljesen es azota mar minden helyre allt.

2015. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!