Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 22 éves férfi létemre borzalma...

22 éves férfi létemre borzalmasan rossz a memóriám, de tényleg olyan dolgokat felejtek el, ami már beteges. Kihez forduljak a problémával?

Figyelt kérdés

Problémák: beszélek valamiről, valami egy picit félbeszakít, akár egy mentő szirénázva elhalad mellettem, már nem tudom folytatni, és nem is tudom visszaidézni, hogy miről volt szó, egyáltalán nem, fogalmam sincs miről volt szó eddig, megközelítőleg sem.

Bejövök a lakásba, napi többször, van amikor a zárban felejtem a kulcsot, van amikor leteszem a szekrénybe, van amikor zsebre teszem, van amikor visszateszem a táskámba, de minden indulásnál újra meg kell keresni, mert egyáltalán nem emlékszem, hogy hova tettem. ÉS 10ből 9 alkalommal ez így megy, akkor is, ha csak visszaugrok valamiért a lakásba, tehát 5-10 másodperc telik el (mert mondjuk otthon hagytam a pénztárcám) a nyitástól, de már fogalmam sincs hová tettem. Rendszerint nem tudom hová tettem a dolgaimat, pénztárca, kulcs, akkutöltő, stbstb. Tényleg olyan kezdek lenni mint egy szenilis vénasszony.

Lakótársaim szemtanúi ennek nap mint nap, és erősen tanácsolják, hogy forduljak orvoshoz.

Több iskolába is járok egyszerre, és amiből fél évvel ezelőtt vizsgáztam tananyagból semmi de semmi nem maradt meg, újra kell tanulni az egészet év végi vizsgán. Romlott a kifejező képességem, pár évvel ezelőtt sokkal jobban kitudtam fejezni magamat, most keresem a szavakat, és sokkal rosszabbul megy a kommunikáció. Ginkgo Biloba-t szedtem, semmi változás. 3 hónapja tettem le az autójogsit, és teljesen elfelejtetem azóta vezetni, mintha nem is vezettem volna egy órát sem, így nem is merek vezetni. És ezek csak most hirtelen amik eszembe jutottak, de temérdek ilyen problémám van még.

Kihez forduljak ilyen jellegű problémával?



2013. okt. 28. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
házi orvoshoz majd ő elutal akárhova is
2013. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kellet volna füvezni.. Csak vicceltem :-) Menj el a házi orvoshoz csak tud segíteni vagy vegyel olyan bilobilt vagy mit.
2013. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tényleg baj lehet, mert ezt a kérdést ma már harmadszor írod be ugyanígy



(na jó, csak viccelek :))

2013. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Az első dolog amit elfelejtesz az mindig az orvos legyen és rendbe fogsz jönni.

[link]

2013. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jé teljesen magamra ismertem. Ugyanúgy feledékeny, szétszórt vagyok, és ugyanúgy 22F


De nekem eszembe sem jutott, hogy ez betegség.:/

2013. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, hogy keresed a megoldást!! , mert mi lesz a rosszabb lesz az állapotod.

Van remény!

Szerintem olvasd el a Dianetika könyvet vagy nézd meg a dvd-t és megkapod a választ a problémádra és a megoldást is.

2014. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, a mocskos scientológia propagandádat vidd máshova.

Kérdező, orvoshoz! sürgősen.

2014. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!