Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez betegség? Vagyok valahol...

Ez betegség? Vagyok valahol pl. : egy osztályterembe és magamba megszámolom, hogy hány ember van bent, meg hány pad (:D), de például otthon is a berendezéseket számolom (ágy, asztal, tv, pohár stb. ).

Figyelt kérdés
Magamba mondogatom a körülöttem lévő többnyire tárgyakat, persze nem mindig. Ez mitől van?
2013. nov. 6. 21:58
 1/4 anonim válasza:
Semmi kép ne néz több horror filmet! És ha nem javulsz akkor mond el egy pszichológusnak is ezt... Mert ez egy kicsit beteges :)
2013. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Én néha leves evés közben azon kapom magam, hogy számolom, mennyi kanálnál tartok.
2013. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség lehet. Bár ha nem mindig csinálod, és nem zavar, akkor nem biztos, hogy az.
2013. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy időben hogy minden alvás előtt hozzányultam a szekrénysor minden ajtajához,fiókjához és ha véletlenül kétszer nyúltam vmeikhez, akkor a többihez is hozzányultam még 2-szer.. Még néha most is csinálom.. , de amugy még vannak ilyen hülye szokásaim.. Igy visszagondolva betegesnek hangzik
2013. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!