Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iszonyatosan vérszegény...

Iszonyatosan vérszegény vagyok és vörösbort is ajánlott az orvosom. Van aki alkalmazta ezt a gyógymódot is?

Figyelt kérdés

Az a fajta vagyok, hogyha van természetes gyógymód akkor inkább azt alkalmazom mint a gyógyszert. Sok céklát, spenótot és sóskát ajánlott az orvosom, emellett azt is mondta, hogy minden este igyak meg 1-2cent magam minőségű vörösbort. Szépasszonyvölgyben vettem is minőségi vörösbort, de valóban hasznos a napi 1-2cent vörösbor?


Van aki betartotta ezt az orvosi tanácsot? Van akinek valóban javult az állapota? Kinek mi a tapasztalata és a véleménye erről?


2013. nov. 7. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, melyik borban lehet manapság igazán megbízni, de napi 1 dl ha tényleg jó minőségű, valóban hasznos lehet.Egyébként vannak gyógyborok is, erről patikában is érdeklődhetsz, gyermekkoromban én azt ittam vérszegénységre.Ezen kívül a vörös húsok és vas tartalmú ételek fogyasztása is sokat segíthet, ha vashiányos a vérszegénységed.
2013. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban használ. Persze, nem hoz látványos javulást. Nyugodtan megihatsz esténként egy decit is.

Gyerekkoromban még nem tömtek minket annyi gyógyszerrel, mint most szokás. Minden télen írt ki az orvos egy üveg vasbort. Ez lényegében dúsított vörösbor volt. Minden este kaptunk egy evőkanállal vérszegénység ellen.

2013. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél magas kakaótartalmú étcsokit.
2013. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban használ, remek orvosod van, becsüld meg! A legtöbbje felírt volna valami vegyszert.


A vörösbor vastartalma miatt elősegíti a vérképzést.

2013. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!