Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » MIÉRT piszkállnak sokan...

MIÉRT piszkállnak sokan ezzel. Lányok öszintén, titeket mennyire érdekel, ha egy fiúnak ilyen betegsége van?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok és sajnos születésem óta X lábam van (két térd összeér)

A társadalmat miért érdekli ennyire az én problémám?

Én személy szerint nem foglalkozok vele,de állandóan felhozzák nekem.....

És lányok számotokra mennyire zavaró ez?

Volt olyan lány aki csak ezért küldött el(Ő nem akar így megjelenni velem...mert bla bla....)

Kérnék öszinte véleményeket!



2013. nov. 7. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert hülye az ember! És nemám a személyiséged nézi hanem azt, hogy X lábad van! Én ilyenkor azt szoktam mondani: ,,És akkor most dobjak 6-ost golyóval? Kakkantom hanyatt!" Ha egyszer a személyisége tetszik akkor magasról zuhanna arra a ganélybomba, hogy hogy áll a lába!
2013. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség, csak rendellenesség!

Rengeteg ember él kis rendellenességekkel, csak a tied látványos. Ennyi a különbség.

Nem igaz, hogy nem foglalkozol vele, hiszen ide írtál :)


Az pedig, hogy ki hogy kezeli, az sajnos intelligencia függő... a lány aki elküldött, lehet, hogy más oka volt, csak erre volt egyszerűbb fogni, mint bevállalja, hogy valóban mi a gond veled

2013. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!