Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a hasam alatt bal...

Mitől fáj a hasam alatt bal oldalt? 27 éves fiu vagyok.

Figyelt kérdés

Múlthét vasárnap vettem észre hogy ha mozgatom a bal lábamat a forgómnál húzodik a hasam alatt. Hétfőn pedig észre vettem hogy bal oldalt fáj a hasam alatt. Arra gondoltam hogy mindig farmert hordok és ahhoz övet hogy az lehet a baj hogy az elnyomja a hasam alatt. Így szerdától már csak szabadidőben járok. Mikor pihentetem akkor nem fáj annyira nem is érzem, de ha mozgok akkor a lábamba is sugal ez a fájdalom.


Esetleg vakbél lehet? (A jobb oldalt nem érzek semmi fájdalmat).

Szerintetek? Menjek vele orvoshoz? Elég idő eltelt már?


2013. nov. 9. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A vakbeled jobb oldalt van, és ha komoly gond volna vele, nem tudnál felállni a fájdalomtól. Millió dolog lehet, de nem hangzik nagyon durvának. A lábadba sugárzó fájdalom miatt érdekes mondjuk. Menj el orvoshoz jövő héten.
2013. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!