Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap este elöször a ball...

Sandormate kérdése:

Tegnap este elöször a ball szemere nem látam, azután a fejem jobb felén az ér elkezdett nagyon lüktetni majd hányigerem lett és az orrom is eleredt. és hánytam is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
egy 15 éves fiu vagyok

2013. nov. 11. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem agyvérzés.
2013. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már szemprobléma, fejfájás, szédülés, orrvérzés, hányás volt akkor barátom valószínű agyvérzésed volt, lehet csak részleges vagy csak a kezdete tehát még csak az előjele mert egy agyvérzés sok mindenben jelezhet. De nem feltétlen ez lehet egy agyi ideg csipődhetett be amivel jó vigyázni mert az is okozhat hasonló gondokat mint egy agyvérzés, csak mert nagyapám is lebénult a fél oldalára és neki is ugyanezek a tünetek voltak, a szemére nem panaszkodott de volt orrvérzés, hányás, szédülés. És kész csoda hogy teljesen felépült.
2013. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

S.O.S keresd fel az orvosod, és kérjetek beutalót kivizsgálásra.

Lehet, hogy nagyon magas a vérnyomásod, lehet hogy egyéb súlyos betegség van a háttérben. Persze az is lehet, hogy egészséges vagy.

Mielőbb fordulj orvoshoz.

2013. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehetett migrénes roham is..bár abba nem illik bele az orrvérzés. De a többi az tökéletesen stimmel.
2013. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja. Ne itt találgassunk, hanem menjen el a kérdező orvoshoz.
2013. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el az orvoshoz
2013. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a fenébe nem hívtad a mentőket egyből a bal szemre nem látás után...? Gyorsan orvoshoz!
2013. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bizony

Ilyenkor a Mentőket is lehet hívni (104-es)

2013. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobbulást
2013. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
roszzul fejeztem ki magam a bal szememre csak részlegesen,homályosan láttam,a hányiger pedig igen erös volt.
2013. nov. 11. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!