Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukam tancot tanit, de mar...

Anyukam tancot tanit, de mar 58 eves, szokta mondani hogy bizsereg meg neha kicsit faj a laba este, mit vegyek neki amitol jobb lesz?

Figyelt kérdés

Egesz eleteben tancolt, es lekopogom, semmilyen egeszsegugyi problemaja nincs es nem is volt. Nyilvan a labai mar el vannak faradva ugy an general, szokta mondani hogy estenkent erzi neha hogy furan bizsereg, meg neha faj is neki picit egy-egy kemenyebb nap utan.


Mit vegyek neki amitol jobb lesz? Valami gyogyszert esetleg, vagy valami gyogyhatasu keszitmenyt? Kenocs? Valami profi masszor? Akupunktura? Esetleg van valami gep ami tud ezen segiteni? Celombol adodoan a penz nem akadaly, szivesen koltok annyit amennyit kell hogy neki jobb legyen. Anyunak mindene a tanc, es szeretnem hogy minel tovabb tudja csinalni amit szeret.


Minden otletet, tapasztalatot, tanacsot koszonok, sajnos dilettans vagyok orvosi kerdesekben.


2013. okt. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt és zsibbadt a lábam amikor gerincsérvem volt. Van recept nélküli készítmény, ami sokat segített nekem. Kaptam injekcióba és szedtem gyógyszer formájába is.
2013. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel gerincprobléma.
2013. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Nagy valószínűséggel gerincprobléma."


Ha mar a kerdesre nem valaszoltal, akkor szabad erdeklodnom hogy pontosan mi engedett erre kovetkeztetni?

2013. okt. 16. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Venorutont.
2013. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!