Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenésem van és két óra...

Hasmenésem van és két óra múlva interjú!?

Figyelt kérdés

Két tegnap reggel óta hasmenésem van, fáj a hasam stb. Két óra múlva pont interjúm lesz, mit vegyek be? Eddig nagyjából egy fél doboz széntablettát vettem be, utolsót nagyjából egy órája.

Imodium segíthet?



2013. nov. 12. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a széntabletta sem segített az gond. Nem kéne mindent összevissza beszedned már. Ha túl vagy az interjún, egyél sok pirítóst, lehetőleg minél jobban megsütve, inkább már égetve. Ha van otthon száraz keksz rágj olyat. Illetve hallottam még hogy a rizs is jó lehet ilyenkor.

De gyors és hatékony tippen a széntablettán kívül nincs.

Menj el budira és ülj ott amíg csak tudsz. Hátha nem jön már rád amíg haza nem érsz majd.

2013. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A széntabletta csak megszűri a kórokozókat, de alapvetően a hasmenést nem mulasztja el.

viszont az a gáz, hogy ezek után az immodium se érne túl sokat, mert a gyógyszereket ugyanúgy megszűri.

Inkább ne egyél addig semmit. A semmit úgysem lehet kif*sni, hátha addig kiürülsz.

2013. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,már elkéstem a válasszal. Reasec átmenetileg nagyon jól megfogja a hasat.
2013. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia, sikerült túlélned az interjút?
2013. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen sikerült, bevettem egy imodiumot és nem volt semmi gond
2013. nov. 13. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!