Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Kisebb testmozgástól is rettenetesen izzadok. Hamar elfáradok és szinte még meg se erőltettem magam.

+ Önbizalomhiány / Állandó stressz.

Lehet a stressz tenné ezt?

172-cm 81 KG/ F



2013. nov. 12. 21:42
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nagyon is a stressz tehet róla. Az önbizalomhiány tudata, a lelki állapot nagyon képes befolyásolni a szervezetet. egy időben sajna én is nagyon stresszes voltam, folyton izzadt a tenyerem, aztán ahogy haladtak előre az évek, megtanultam elfogadni önmagamat, és kicsit csillapítani ezt az állandó idegeskedést.

Amúgy a fáradékonyság lehet vitaminhiány. Ilyenkor télen nagyon ajánlott a D-vitamin :)

2013. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem akarlak megsérteni, lehet a csontod olyan, de az én 171 cm-es magasságommal 50 kiló vagyok. Persze nő. Az állandó stressz szerintem a baj, én is annak vagyok kitéve. Aludj többet, szedj c-vitamint, étkezz egészségesen. És sportolj sokat ! Az izzadást nem tudjuk kontrollálni, mindenki más, így működünk ezt el kell fogadni. :)
2013. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!