Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehetne tenni ilyen durva...

Mit lehetne tenni ilyen durva hasmenés ellen? és mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
egész nap hasmenésem van és fáj a hasam, már alig bírom. lázam is van. hajnalban ment föl nagyon magasra aztán vettem be algo pirint. kb 4 óra elteltével megint nagyon rosszul lettem és megint vettem be algo pirint plusz délután is vettem be egyet, most nincs lázam de a hasmenés folyamatos. próbálok sokat inni, enni meg nem nagyon tudok de azért ettem egy kis sós krumplit. smectát is vettem be de nem hat
2013. nov. 13. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Menj le az orvosi rendelőbe! Még van ott ilyenkor körzeti orvos. Erre nem csak lázcsillapító kell, hanem bélfertőtlenítő és esetleg antibiotikum is. Ezt majd az orvos megmondja. Valami vírus, vagy baktériumos fertőzésed van.
2013. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Probiotikumot mindenképp szedj

Smecta helyett próbálj szén tablettát vagy Bolus adstringenst, ezek recept nélküliek.

Sós kekszet, reszelt almát, répát, zabkását főzzz, banán, ezek mind jók

2013. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!