Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Apa szerint...

Mi lehet a bajom? Apa szerint enyhén szalmonellát kaptam, vagy rota, kalicin vírus. Anya szerint gyomorrontás.

Figyelt kérdés
tegnap 4-szer hánytam. Vacsorára egy alma cikket ettem, és pizzás kiflit. (apa ere gyanakszik...)Hajnal 1-2 körül jött rám. Se én, se apa, se anya nem aludtunk csak keveset... Reggel jobban voltam, és most is jól érzem magam, ma még nem hánytam. Viszont fáj a hasam, nem kívánok úgy semmit, és büfögök is....mikor hánytam a víz is kijött belőlem. Ma reggel vettem be egy hányás csillapítót, és hatott hál istennek. Viszont a hasfájásom hol erősebb, hol teljesen elmúlik. Általában akkor erősödik fel, ha lefekszem...Apa elmondta ha este, vagy ma hányni fogok, akkor megyünk a kórházba.

2013. nov. 17. 13:42
 1/3 A kérdező kommentje:
hozzátenném hogy ma kekszet ettem, délben egy kis levest, és most egy kis pogácsát. Tatám hozott, sós kiflit 14/L
2013. nov. 17. 13:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vírusfertőzés, ne félj, majd átszalad rajtad, majd jön még hozzá hasmenés. Próbálj sok folyadékot inni, az evést ne erőltesd, ha nem esik jól.
2013. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugodtam...
2013. nov. 17. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!