Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyomorrontás? Ételmérgezés?...

Gyomorrontás? Ételmérgezés? Vírus? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Előző hét hétfőn éjjelre nagyon rosszul lettem, és egész éljel hányingerem volt, de nem hánytam. Majd reggelre elmúlt, de szenvedés volt az éjjel. Egész héten semmi bajom nem volt, de csomó "strand" kaját ettem. ( gyros,lángos,hot-dog, hal, stb.) Majd a tegnapi napon reggelre gulyás levest ettem, és utána megint 4 órán keresztül hányingerem volt. Majd este megint ettem és fájt a hasam. Aztán ma reggel csak kekszet ettem, de kicsit megint fáj a hasam. Mitől lehet ? Talán gyomorrontás, és nem koplaltam és ezért újra előjött ? ( Azóta éljel megint rosszul voltam, pedig nem is ettem sokat)Előre is köszönöm a választ!

2012. júl. 17. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre azt a választ adnám, hogy valószínűleg gyomorrontás, de nem biztos :S

Ha nem múlik el egy hét alatt, menj el orvoshoz. Persze ha rosszabbodik akkor is

2012. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!