Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitöl mehet hasa több mint...

Wiky0213 kérdése:

Mitöl mehet hasa több mint 1hete 1éves lányomnak? és csúnyán kicsipi a popsit is, elvitem orvoshoz adtam neki normaflort irt meg hippy rizseitalt ami megfogja a hasát de semmi banánt is evet, de semmi vettem neki smekta port de ez sem jó mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Jézusom.. ne adj neki smecta port..


Miket eszik?


2 dolog lehet (nyilván). Egy fertőzés ugye okozhat 1 vagy több hetes hasmenést, ez ilyen piciknél sajnos veszélyes, mert könnyen kiszáradhatnak ha megy a hasuk. Arról nem írtál, hogy mennyire hasmenős.. Egy komoly szalmonellózis ilyen piciknél (aztán pedig a következő veszélyeztetett korcsoport az idősek lesznek) teljesen, nagyon veszélyes lehet. Na erre mondom én, hogy orvosi kezelés kellhet, ilyen fertőzés esetén, ilyen pici gyereknél.


A másik eset sima, természetes élelmiszer érzékenység.

1 éves már, nem csak anyatejet eszik..

Rizst és banánt, és ezeken kívül miket kezdett még enni? Milyen fajidegen fehérjéket? (tejfehérje, gabona fehérje?került az étrendjébe? Ennyi idősen már szoktak adni, ami persze hiba de hát társadalmi szokás)

2013. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nincs tej allaergiája, érzékenyésge adj neki kaukázusi kefirt.
2013. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!