Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki fogyasztotta már ezt a...

Yoshimitcu kérdése:

Valaki fogyasztotta már ezt a innerlight supergreens lúgosító port? Tapasztalatok? ér valamit vagy csak átverés mert elég drága. Ki tudja mik vannak benne lehet káros anyagok is.

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 11:25
 1/1 Ildikó60 válasza:
Én pár éve cseppek formájában fogyasztottam. Szerencsére nem ért semmit. Azért szerencsére, mert időközben megtudtam, hogy nem is egészséges a lúgosítás, főleg kémiai anyagokkal. Jobban jársz, ha lúgosító ételeket fogyasztasz, (még több zöldség, citrom, zeller, stb.) és kerülöd a savasító élelmiszereket, (szénsavas víz, cukros ételek és italok, kávé, stb.). Én évekig próbálkoztam lúgosítással, évekig csak lúgos vizet ittam, nyaralásra magammal cipeltem (tündérviz). Ártani nem ártott, de semmi haszna nem volt. Hidd el, nem érdemes drága lúgosítókra költeni.
2016. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!