Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulmüködés...

Hitman30 kérdése:

Pajzsmirigy alulmüködés letroxtol rosszullét?

Figyelt kérdés
Üdv a tshm 5,6 volt azaz alulmüködik a pajzsmirigyem,felirtak rá letroxot amit én el is kezdtem szedni,a kérdésem az lenne hogy az normális hogy nagyon rosszul leszek a gyógyszertöl?Elötte 120/60 p 65 volt most 140 alatt nem mérek,tök ideges vagyok szorongok mindentöl,és szédülök! Más is járt igy? Ez elmúlik ha tovább szedem? Vagy ez azt jelenti hogy nem birom a gyógyszert?
2013. nov. 18. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! érdekes, hogy ide nem írt eddig senki... nos, nekem is alulműködésem van, az TSH-megy hónapja 12.0 volt. Október óta vagyok gondozásban, folyamatosan 75 milligramm letroxot szedek. Neked hány mg-osat írtak fel? Béta blokkolót nem írtak fel mellé? Nekem épp emiatt, hogy a vérnyomást és a pulzust megemelheti, azt is alapjáraton írták a szakorvosi javaslatra. Habár lehet, hogy ez azóta megoldódott, azért sok sikert a beállításhoz!
2014. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!