Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sorstársakat keresek! A...

Sorstársakat keresek! A betegségem lichen ruer planus. Tudtok egy jó bőrgyógyász immunológust ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
prof. dr. Temesvári Erzsébet Bp-en. Van honlapja. A betegség nem gyógyítható, biztos tudod.
2013. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tiborunk válasza:

Szia!

(RUBER -t akartál ugye írni?)

Annyira tudatlan vagyok hogy a ruer-re rákerestem hátha van ilyen csak én nem ismerem, de nincs találat.

Nem ajánlanék senkit mert azt sem tudom hol laksz, és én magam is az első bőrgyógyásznál járok, illetlen lenne 3 találkozás után dicsérni v szidni.

Nekem pár hónapja kezdődött, (sok esetben pár hónapig tart csak) de akár évekig is elhúzódhat. Reménykedem hátha pár nap és elmúlik, a góckutatás / kezelés még nincs befejezve (fogászati elhúzódik)

Érdemes keresgélni.

Én találtam egy német nyelvű kommentet, azt írja kapott tíz lövés gamma globulint és lizozim-ot,(mindkettő az immunrendszerhez tartozik de a lizozim (lysozyme) Magyarországon nincs forgalomban (még a hatóanyag sem!).

Mindezt 20 évesen 28 évvel ezelőtt, és azóta sem tért vissza.

Bőrgyógyász honlapokon láttam a kezelés valószínűleg a PUVA fénytárápiával zárul (eredményesen ).

Hol jársz most a kezeléssel?

2014. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!