Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van köze egymáshoz a fájó...

Van köze egymáshoz a fájó fognak, és a nyirokcsomók megnagyobbodásához?

Figyelt kérdés
Már egy ideje fáj a fogam, de csak pár hét múlva tudok eljutni a fogorvoshoz. Viszont egy ideje felfedeztem néhány kisebb-nagyobb fájdalmas csomót a nyakamon a fülem mögött és attól lejjebb is. Olvastam, hogy okozhatja gyulladás is, aminek megszűntével, ezek is visszahúzódnak...nektek volt már ilyenetek? Kicsit félek, mert olvastam, hogy daganatokra is utahatnak...

2013. nov. 20. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A fájó fogaddal azonos oldali nyirokcsomók dagadtak meg, ugye?

Nekem is volt már olyan, hogy bedurrant a fogam, és ez -- mint minden gyulladás -- együtt jár a hozzá közel eső nyirokcsomók megnagyobbodásával és fájdalmával. Teljesen természetes folyamatról van szó.

2013. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, azonos oldal.

Köszönöm, megnyugodtam. Hallanom kellett valaki olyantól, akivel, már volt ilyen :)

2013. nov. 20. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig fájnak és duzzadtak a mirigyek, ha gyulladt egy fogam, vagy az ínyem, ha a fogat kikezelik, akkor a mirigyek fájdalma is elmúlik.
2013. nov. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy csak pár hét mulva tudsz elmenne a fogorvoshoz ha fáj ? Nincs napi max 1 órád hogy megmutasd a fogorvosnak ? szánalmas vagy D. Akkor nemkell kérdezni itt mi mitöl van hanem a fogorvost kéne megkérdezni mert fájo foggal azonnal fogad ha nemrendel ott a fogorvosi ügyelet. Igen de kisugározhat máshova is és a nyirokcsomo9 fül mögé is kisugárzik nekem is volt de csak had sugározon ugy hogy éjjel még aludni se birj !!!
2013. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!