Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha beteg lennél, és a legjobb...

Ha beteg lennél, és a legjobb barátod ezt küldené nektek mit szólnátok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lssuRpd71Tg&persist_app=1&app..



kb influenza féleség esetén


2013. nov. 21. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez most egészség vagy politika rovat?

Mit szólnék? Nem állnék többet szóba vele.

A szélsőjobboldalnak szokása minden kis problémából nemzethalált csinálni, nem csoda, hogy egy náthából is halálos betegségről szóló dal jut eszükbe.

Az is hihetetlen, hogy ezt pszeudogótikus rockzenei katyvaszt állami szinten kitüntették.

2013. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt küldeném vissza neki.


[link]

2013. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: mitől lenne szélsőjobboldali a kárpátia?

Mitől lenne katyvasz a zenéjük?


Minden számukat meghalgattam, de egyikbe se találtam cigányozást, zsidózást vagy egyéb hasonló szélsőséges megnyilvánulást.

2013. nov. 21. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A Kárpátia a Jobbik házizenekara, akinek a Gárda indulót is köszönhetjük. Petrás melegügyben pedig elég radikális véleményének adott hangot. Ez az egyik fele.

A másik fele, hogy szerintem a szélsőjobboldali jelzőhöz nem előfeltétel a nyílt rasszizmus. És a szélsőjobb nem is szitokszó feltétlenül. Radikális nemzeti zenekar, a dalszövegek a szélsőjobboldali magyarságképet, nemzettudatot jelenítik meg.


A zene esztétikai minőségéről meg hadd ne álljunk le vitatkozni. Valaki fahangon énekel rá húsz éve lejárt szavatosságú rockzenei alapokra. Szerintem. Neked meg tetszik. Ennyi.

2013. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kinek a pap kinek a papné :)
2013. nov. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!