Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csinaljak ha minde 2...

Mit csinaljak ha minde 2 hetbe beteg vagyok? Milyen immunerosito a legjobb vagy mi jo az immunrendszer erositesere?

Figyelt kérdés
edddig nem volt ilyen csak azota vagyok beteges amiota nem sprtolok
2012. febr. 29. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Grépfruit-mag kivonat. Érdemes utána olvasgatni.
2012. febr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor sportolj újra! Amint meggyógyultál. Egyszer kikölcsönöztem egy könyvet, immunerősítésről szólt, nem tudom sajnos a címet, szerzőt. Nagyon jó ötletek voltak benne, azon kívül, hogy táplálkozz vitamindúsan, végezz testmozgást. Egy-két ötlet: hideg-meleg váltott zuhany, szauna, echinacea növény csepp vagy immunerősítő hatású tea (bodza, hársa) fogyasztása. Ellenőriztesd, nincs-e rossz fogad, a hígany tömést cseréltesd ki. Ha állandóan van valami gyulladás a szervezetedben, lehet, hogy nem is tudsz róla, az időről-időre lebetegíthet. Vérvételből megállapítható. Sok sikert!
2012. febr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Multivitamin, nagy adag, minden nap (viszont étvágyat is csinál...), és tényleg kellene sport... Valami. Hétvégenként kirándulás, séta, gyalog menni a lépcsőn lift helyett, esti kis torna. Nekem a nagy H1N1 macera alatt be kellett adatnom az oltást, mert sokszor mentem külföldre és nem akartam, hogy egy megfázásos hőemelkedés miatt kint tartsanak (reptéren nézték a hőmérsékletet), így beadattam az oltást és volt róla igazolásom. Akkor télen sokkal ritkábban betegedtem meg egyéb betegségek tekintetében is (előtte minidg sokszor beteg voltam). Azóta mindig beadatom a kombinált influenza oltást, és sokkal kevesebbszer vagyok beteg, mint valaha. Gondolom, stimulálja az immunrendszert.
2012. febr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi az otleteket ;):)
2012. febr. 29. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál forralt bort, meg egyél tőzegáfonyát.
2012. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az eddigi válaszok mind 100-asok, a teljesség igénye nélkül még pár dolog. Méhpempő, gránátalma, bérescsepp, C-vitamin orrba szájba.

A váltó zuhany nekem nem jön be, de a szauna igen.

A sportolást meg mindenképp folytatni kéne.

2012. febr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugyertem a sportolast hogy mar nem jarok edzesre de azon kivul minden nap futok,hasizom es esti kis torna mert meg kell tartsam az alakom
2012. febr. 29. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!