Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukám pánikbeteg ezmit jelent?

Anyukám pánikbeteg ezmit jelent?

Figyelt kérdés
Kell félnem valamitől és mivel segítsek neki hogy meggyógyuljon?

2013. nov. 21. 16:50
 1/5 anonim válasza:
63%
Milyen tünetei vannak anyukádnak? Legjobb ha felkeres egy pszihiátert , és az ír fel gyogyszert. Te csak annyit tudsz neki segíteni, hogy elkiséred az orvoshoz, és egy kis bíztatást, mert ebbe a betegségbe még nem halt bele senki sem. Csak nagyon kellemetlen, megértem én is az vagyok már 21 éve.
2013. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 13 éves lánya vagyok és csak ugy hallottam hogy az de nem hallgatoztam hanem elöttem mondta:fáj a feje háta néha rossz érzés jön rá már keresett pszihiátert és orvoshoz is ment én nem tudom elkísérni mert nagyon sokat kell tanulnom,Ezen kívül mit tehetek még érte?
2013. nov. 22. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj jól, segíts a házimunkában és ne csinál olyant amiért esetleg aggódnia kéne. Járj a kedvében, lepd meg egy nagytakarítással, ilyenek. Egy kicsit vedd le a válláról a terhet.
2013. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd rá anyukádat, hogy menjetek el vásárolni, nézelődni. Ha van rá lehetőségetek menjetek el sportolni együtt, vagy kirándulni. Mond meg neki, hogy tanuljon meg relaxálni és helyesen lélegezni.
2014. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha együtt sportoltok, az pl. nagyon jó lehet. Kirándulás vagy séta vagy ilyesmi, vagy például úszás.

Félelmi rohamokkal és kifejezett fizikai rosszulléttel jár amúgy a dolog. Nagyon-nagyon félelmetes a beteg számára, és ha először látod, akkor neked is, de nem hal bele soha senki. Ezt mindig tartsd szem előtt.

2014. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!