Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak nekem szokott ilyen...

Csak nekem szokott ilyen lenni a fülemmel?

Figyelt kérdés
Néha (kb egyszer-kétszer egy hónapban) van 1-1 nap, amikor az egyik fülem (változó, hogy melyik) bármilyen zajnak (pl beszéd, víz csobogása, hajszárító) úgymond "ellenáll". Szóval olyan hangot hallok csak azon az egy fülemen, mint amikor elromlik a rádió, és így recseg és zúg. Ilyenkor csak a másik fülemmel tudok odafigyelni arra, amit mások mondanak. Megkérdeztem néhány családtagomat, és azt mondták, nekik is van néha ilyen, de nem sokszor. Mi lehet ez?A doki nem tudott rá mit mondani a fül-orr gégészeten, azért kérdezem itt, hátha tudja valaki. Kérlek azt is írjátok meg, ha nem tudjátok, mi ez, de nektek is van néha! Köszönöm!

2013. nov. 22. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérlek, sokkal pontosabban írd le a tünetet, mert van szuper homeopátiás könyvem, de ott rövid szavak vannak.

Recsegésnél van 5 különféle szer ajánlat.

Zúgásnál: 12 különféle ajánlás.

Van valami más furcsa tüneted is? Pl. iszonyatosan szomjas vagy, de, ha adnak vizet, akkor csak egy millilitert iszol le belőle? (vagy esetleg nőgyógyászati problémák, ha nő vagy.

Vagy esetleg olyan tünet, hogy utálsz elkésni és mindenhová egy órával korábban érkezel?

(Legklasszabb az lenne, ha elmennél homeopátiás orvoshoz. De, ha válaszolsz: én is tippelhetek valamit.)

Ui.: egyáltalán nem mindenkinek van ilyen tünete! (Csak azért gondolod ezt, mert Neked van.) :-)

2013. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, és néha pár percre fáj és hasogat a fülem, aztán elmúlik. Nem tudom mitől lehet:)
2013. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sokkal pontosabban sajnos nem tudom leírni, max még annyit, hogy minél hangosabb a zaj annál jobban recseg a fülem. Ha valami nagyon hangos, akkor ez már fájhat is. Azok közül, amit leírtál csak az igaz rám, hogy utálok elkésni, és mindig hamarabb érkezem. :)

Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek! :)

2013. nov. 23. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!