Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinálnak a fülemmel?...

Mit csinálnak a fülemmel? Mindig tele van az orrom t@konnyal és a fülem is el szokott dugulni ( szerintem attol) amikor fújom az orromat valamikor beszúr.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy felszúrják a füled vagy az orrod attól függ melyik üregben halmozódott fel a sok dolog, és leszívják...
2011. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :S
2011. márc. 28. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondok egy hihetetlennek hangzó dolgot. Sürgősen hagyd abba az összes tejtermék fogyasztását, és a cukorral készült ételeket is. Meglátod egy-két nap alatt elmúlik a "probléma""

Sokan fogyasztanak napi szinten tejtermékeket, és nem is sejtik hogy emiatt van mindig felső légúti, vagy éppen fül problémájuk. Javaslom, addig míg nem próbálod ezt ki, addig ne engedd a füledet felszúratni.

2011. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ ez nekem nagyon hasznos.. csak tudod az a baj, hogy nem eszek tejterméket :S maximum margarint.
2011. márc. 28. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
első vok, nekem kiskoromba nagyon sokszor szúrták fel a fülem, elöször érzéstelenitö vattát tesznek be nem érzel semmit csak hangos... semmi bajod nem lesz töle... de jobb lenne ha köptetövel vagy mittudomén ki tudnád rendesen fújni...
2011. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is :

Ugye úgy fujod a nózidat, hogy mikor az egyik orrlyukadat üríted, akkor a másikat befogod? - ha nem, akkor változtass!


A másik pedig, ha nagyon el van dugulva az orrod, akkor ne fújkáld, mert rámegy a füledre. Menj el a háziorvoshoz és irass fel patikában kikevert orrcseppet.


Ne félj, szerintem nem fogják felszúrni.

Ha fáj a füled, csöpögtess bele tavirózsát vagy melegíts sót és rakd rá!


Ha mégis be van gyulladva az arcüreged, akkor először antibiotikumos kezelést kapsz, ha az sem segít, akkor sajnos felszúrják...


Legjobbakat! :)

2011. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Mészáros ***** válasza:
Náthás voltál és meddig? Lehet,hogy elhúzódó náthád van és ráment a füledre.
2011. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!