Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bőrrák lehet?

Ez bőrrák lehet?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve (vagy több) észre vettem egy furcsa foltot a bőrömön. A pontos helye pedig... Közel van a nemi szervemhez . 14 éves lány vagyok. Apró, barna pöttyök vannak ott, kicsit összefolyva. Egyszer borotváltam ott lent, de akkor is csak följebb, odáig "le se mentem" a borotvával. Nem viszket is viszket. Mi lehet ez? Kérlek, válaszoljon valaki hozzáértő! Anyukámnak MÉG nem szóltam. Lehet, hogy rákos vagyok?

2013. nov. 22. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
pigment betegség is lehet..olyanok mint a szeplő..nézni kell, hogy nem e növekszik, nem e dudorodik, vérzik vagy ilyesmi..de h megnyugodj meg kellene nézni orvosnak..:)
2013. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg menj el a család orvosodhoz és mutasd meg neki! Anyukádnak azt is mondhatod, hogy azért mész el, mert fáj a torkod. Az orvos valószínűleg tovább fog küldeni bőrgyógyászhoz. Simán lehet, hogy semmi, de másrészt lehet a legrosszabb is. Mindenképpen nézesd meg! Megnézik kislámpával és nagyítóval. Nem fáj semmit!

Olyan orvosról is hallottam már, aki lefotózza az anyajegyet és évente visszahív, végül már lesz 5 fotója (5 év alatt) és akkor látjátok, hogy nőtt-e vagy változott-e valamit?

2013. nov. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp szólok anyukámnak. Köszi a választ!:)
2013. nov. 22. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj, de a legrosszabbra ne gondolj!
2013. nov. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!