Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőráknál (kezelés nélkül)...

Tüdőráknál (kezelés nélkül) honnan lehet sejteni, hogy kb. mennyi ideje van vissza a betegnek?

Figyelt kérdés
Az egyik tüdőben van a primer daganat, a másikban az áttét. Műteni nem lehet, kemot nem kaphat, a sugár még kérdéses, de valószínűleg az is kizárt. Csak fájdalomcsillapítás van.

2013. nov. 23. 15:46
 1/6 gömbicica ***** válasza:
21%

[link]

vagy itt is bogarászhatsz.

[link]

2013. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:
17%

https://www.youtube.com/watch?v=23kywJmk3-g

esetleg ebben is lehet talán hasznos dolog.

2013. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

gömbicica, te voltál már rákbeteg, hogy ilyen sok baromságot összehordasz? Ha nem voltál akkor csak véleményed lehet a témáról az pedig lószart sem ér...

Utálom a sok okoskodót, aki jóformán azt sem tudja, hogy pontosan mi is egy daganatos betegség, de osztja az észt, hogy szódabikarbónát, meg kávés beöntést, meg mittudomén mit nem kell használni...


Mielőtt leugatnál (vagy bárki)én 38 vagyok és eddig kétszer voltam rákos...igaz nem tüdő, hanem urológiai, de mindegyik nagyon komoly dolog.


Válaszolnék a kérdésre is: Először a szövettant kellene megnézni, hogy milyen is pontosan a daganat, ha volt mintavétel. Ha kissejtes, akkor hónapokban lehet mérni a hátralévő időt. Ha egyéb, akkor simán évekbe telhet, mire legyőzi a betegség végleg az illetőt. Persze ez függ a mostani általános állapotától is. A betegség előrehaladottságát az orvos a primer tumor méretéből, az áttét(ek) meglétéből-méretéből és számából állapítja meg.


Amikor kemoterápiát kaptam tavasszal a mellettem levő ágyon egy tüdőrákkal kezelt férfi feküdt és szintén kezelést kapott. Agyi áttétje volt és mire nekem befejeződött a kezelésem, már a lánya jött csak a papírokért, mert meghalt.... Pár hét alatt. Ha semmiféle kezelést nem kaphat, szinte semmi esélye sincs a túlélésre.


Végül: ha valaki nem volt benne ebben a betegségben személyesen kérem ne szálljon vitába a GNM mellett vagy egyéb szerek mellett vagy kezelések ellen stb... A volt a családban és ismerősöm is ezt szedte stb válaszok szart sem érnek.

2013. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gömbicica ***** válasza:
0%

kedves kérdező.

bocsáss meg, hogy soraimmal zavartalak.

semmi rossz szándék nem volt bennem, mikor az utalásokat elküldtem.

jó egészséget kivánok!

2013. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gömbicica ***** válasza:
0%

még lemaradt (

ez nem egy orvosi oldal, ahol "profiktól" (?) kaphatnál választ. Főleg ha ilyet kérdeznek, hogy honnan tudható, hogy mennyi idő van hátra milyen választ vártál? 1 hét 10 év? vagy mi???

A legnagyobb butaság ilyet megkérdezni egy ilyen oldalon(.


Fordulj a beteg kezelőorvosához, bizonyára megadja számodra a választ. üdv. Edit.

2013. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gömbicica ***** válasza:
0%

nah figyelmetlen voltam bocsánat a kérdezőtől(((((

az utóbbi válaszaimat a hozzászólónak cimeztem volna(((

2013. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!