Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Önökkel/veletek is előfordult,...

Árokpart kérdése:

Önökkel/veletek is előfordult, hogy magánrendelésen irtózatosan bunkón viselkedett a fogorvos?

Figyelt kérdés
Pár napja egyik este iszonyatosan fájt a fogam. Már aznap el szerettem volna menni dokihoz de itt nálunk vidéken (Dél-Dunántúlon) 30 km-ert kellett volna utaznom, hogy odaérjek és nem is biztos, hogy fogadtak volna. Sajnos jelenleg munkanélküli vagyok TB-m per pillanat nincsen előfordul néha az emberrel életében ilyesmi. Körbetelefonáltam és végre egy magándoki másnap reggel tudott fogadni. Már mikor felhívtam és elmondtam a problémámat akkor is olyan flegma volt kioktatott, hogy itt bizony fizetni kell. Mi ebben a meglepő ezt mindenki tudja. Eljött a másnap reggel. Mikor beléptem szó szerint úgy kezelt mintha én lennék a hibás amiért fáj a fogam. Végül nagyon gyorsan és sikeresen kihúzta a fogamat nem is éreztem de annyira örültem , hogy eljöhettem onnan. Végig mondogatta, hogy miért izgulok meg nehéz esett vagyok pedig őszintén a legudvariasabban viselkedtem már akkor is mikor beléptem. Magamtól már az elején elnézést kértem tőle, hogy egy kicsit izgulok a húzás miatt. 12 ezer FT-ot fizettem röntgennel együtt nem is ezt sokallom mert nem is számítottam kevesebbre. Viszont ha már az ember egy szolgáltatást igénybe vesz akkor már legalább valami pozitív élménnyel távozhatna. Ha rendes körzeti fogorvosi rendelőbe mentem volna és ugye mivel nincsen TB-m akkor még meg is értem, hogy eleve potyautasként kezel és netán előítéletei vannak de egy magánrendelésen nem felháborító?
2013. nov. 23. 20:11
 1/1 anonim válasza:
De eléggé, én is voltam már ilyen fogorvosnál(és utáltam), de ilyenkor azért gondolni kell rá, hogy az emberek többsége már előítéletből utálja a fogorvosok "népét", és ezért nekik aztán elegük van ebből. Szerintem veled is ezért ilyen, és akármilyen udvarias vagy,ő bizalmatlan veled. Azért ne ítéld el őket, vannak még jófej fogorvosok!:)
2013. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!