Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy fogorvos mennyit kereshet...

Egy fogorvos mennyit kereshet magánrendelésen?

Figyelt kérdés
Egy átlagos, nem nagy menő fogorvosra gondolok. Csak kiváncsiságból. Némelyiknek úgy látom nagyon megy.
2010. júl. 22. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ben harper jól keres vele.



Egyébként igen igen jól keresnek.

2010. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy átlagos,de isteni jó fogorvosom van aki vidéken rendel..

Én egy gyökér kiszedésért (mert egy másik doki beletörte a gyökeret) fizettem 18.000 forintot.

Ebben benne van a 6000 forint panoráma röntgen ,és a majdnem 3 órás szájsebészeti műtét..De nem sokalltam az árát,mert végig úgy csinálta,hogy ne fájjon..Állandóan kaptam közvetlen a gyökér mellé érzéstelenítést..

2010. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerek egy olyan magánrendeléses fogorvost,aki eléggé jól keres:

Foghúzás 4000 Ft

Fogtömés 8000 Ft (mindegy,hogy milyen tömés!)

Ha azt vesszük,hogy van olyan nap neki,mikor van 5-6 vendége,akkor jól keres.Ha csak 5 vendége van,és mondjuk 4 tömése(12.000 Ft)+1 húzása(4.000 Ft),akkor az már 16.000 Ft..és van,akik azért mennek oda,mert műfogsort csináltatnak..az meg 100.000 Ft-ba kerül..>.<

És ez igaz..:D

2010. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Havi 1,5-2 millió tisztán nettóba összejöhet.
2010. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez az egyik fő ok amiért fogorvos akarok én lenni:) szeretném, hogy a családomnak megfelelő életszínvonala legyen és a magánfogorvosoknak elég jó esélyük van erre. (sokkal nagyobb mint pl. egy jogásznak..)
2010. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kezdet nyilván nem egyszerű. Rendelő, asszisztens, berendezés, de kétségkívül jó megtérülési esélyű szakma. Fontos a jó helykiválasztás. A páciensi kört kezdeti akciókkal oda lehet szoktatni. Mivel szolgáltatásról van szó lehet játszani az árakkal.
2010. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!