Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt nálam?

Mi okozhatja ezt nálam?

Figyelt kérdés
Szóval...19 éves vagyok, és kb. egy éve kezdődött ez. Reggel buszoztunk be a városba, és összeestem, mivel nem ettem aznap még semmit. Ezzel tisztában vagyok, hogy a vércukrom miatt volt. Pár hete reggel hajat mostam, szintén reggeli előtt, rosszullét lett a vége. Ma viszont bőségesen reggeliztem (nápolyi, kenyér szalámival, tejföllel és egy tejszelet) aztán elmentem a konditerembe, és pár gyakorlat után (hasra, vállra, bicepsz, tricepsz) után megint elkezdtem szédülni. Kértem cukros vizet, lefeküdtem, és azután jobb lett. De már nagyon unom ezt. Mi lehet? A cukrommal van a baj? Ha már egy kicsit melegebb vízzel zuhanyzom evés után akkor is olyan fura érzésem van. Nem szédülök, de mintha légszomjam lenne, vagy valami ilyesmi. Nálam ezek a fázisfolyamatok: légszomj, szédülés, gyengeségérzet, egyre csökkenő látás( először fekete foltok, majd feketeség), végül az összeesés. Félek, hogy valami komoly a dolog. Jelenleg külföldön élek, itt is el tudok menni orvoshoz, de inkább otthon szeretnék. Ilyen esetben otthon a háziorvos küld valahova, vagy egyből szakosodott orvoshoz kell mennem?
2013. dec. 2. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem először menj háziorvoshoz, ő megmondja hogy hova menj, vagy ha konkrétan tudod milyen szakorvoshoz mennél, akkor oda.
2013. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!