Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Került már valaki heveny...

Cilandi kérdése:

Került már valaki heveny mandula gyulladással kórházba? Mik a tapasztalatok a gyógyulásban?

Figyelt kérdés

#kórház #mandulagyulladás #csillapíthatatlan láz
2013. dec. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer be akartak fektetni, mert szinte nem is tudtam nyelni, így se enni, se inni. De nem akartam befeküdni, kaptam egy nagyon erős gyógyszert, meg sokat aludtam, pépes kajákat csináltak nekem itthon, csak túléltem:) Nem emlékszem már annyira, de talán egy hét után már kezdtem javulni a gyógyszertől.
2013. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó!


Köszönöm hozzászólásod! Nekem a Páromat ma fektették be gégészetre. Láza 39,5, csillapíthatatlan.Antibiotikum 3 nap elteltével sem volt hatásos, nyelni nehezen tud, étvágytalan, minden nap legalább 1 alkalommal hányt is. Kétségbe vagyok esve, mi lesz Vele :(

2013. dec. 3. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lázas voltam, de hát látod, én itthoni ápolással is kigyógyultam belőle. Szerintem ne aggódj, biztos nincs rossz kezekben, és mindent megtesznek érte, ott állandó felügyelet alatt van. Jobbulást kívánok, kitartás neked is:)
2013. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm széen kedves és megnyugtató kommented! :) Te se tudtál enni? Olyan,mint ha semmi nem hatna,amit beadnak Neki, még a vénás algopyrin sem :(

Te melyik antibiotikumot kaptad?

2013. dec. 3. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon meg kellett magam erőltetni, hogy egyáltalán inni tudjak. Nem emlékszem már a gyógyszer nevére, de közben eszembe jutott, hogy nekem tályogos madulagyulladásom volt. Egyébként, ha meggyógyult, érdemes lenne kivetetni.
2013. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ő augmentint kap, most már infúzióval, holnaptól tisztán, vénásan. Azt hiszem nincs tályog, de nagyon magas a crp értéke, és a mandula gennyes. Inni szerencsére tud, különösen az almalé és az actimel, ami nagyon jól esik neki! Erőlteti az evést is, de nagyon hányingere lesz tőle! :( Az orvosa szerint is muszáj szilárdat enni, mert az leszedi a lepedéket a manduláról. Amikor voltunk nála délután, épp kenyeret nyomkodott le szegény a torkán és majdnem ki is köszönt Neki megint :(

Nagyon nagy szerencséd volt, a tályogot már műteni szokták! Annyi borzalmat olvastam most róla (tudom, nem lett volna szabad)! De ha minden igaz, időben került kórházba.

2013. dec. 3. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen, olvasni valóban nem szabad! :)
2013. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!