Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem komoly, agydaganat!?

Ugye nem komoly, agydaganat!?

Figyelt kérdés
Már egy hete érzem,hogy tompán fáj a fejem,de beteg voltam,tehát arra fogtam.De már meggyógyultam és mostmár egyre jobban fáj! A homlokomnál érzem a fájdalmat,azt érzem,hogy feszül.A szemem is fáj,van,amikor nyitva se bírom tartani.Már elég régóta nem bírok aludni,mert félek,hogy komoly.Mostanába elég stresszes is vagyok,lehet,hogy ezek miatt fáj?De ugye nem komoly!? Egyébként 15 vagyok

2013. dec. 4. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el a dokihoz! Nem valószínű,hogy agydaganatod van,de egy homloküreg gyulladás okozhatja a panaszt.
2013. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 II.Dartheon ***** válasza:
hát.. ja, szerintem is menj el a gyerekdokihoz, ő mond rá valamit :)
2013. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat;)
2013. dec. 4. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány a doki!
2013. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A különböző daganatok nagyon ritkák, és sok-sok más betegség van, ami ugyanolyan tüneteket okoz. Persze az ember hajlamos mindjárt a legrosszabbra gondolni. Tényleg menj el orvoshoz, valószínűleg nincs semmi komoly baj. Az is fokozhatja a fejfájásod, hogy nem pihensz eleget, nem tudsz jól aludni. Ha kivizsgálnak, megnyugszol, és így rendeződhet az alvásod, és akár már ettől is elmúlhatnak a panaszaid.
2013. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!