Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt valakinek vegbelrepedese?...

Volt valakinek vegbelrepedese? 2 honapja szenvedek vele most mar elviselhetetlen. Csak zoldsegkremleveseket eszek teljeskiorlesu kenyerrel, mar nincs otletem nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az van.


Milyen kezelést kaptál?


Tüneteid?

2013. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz (urológus)

Adnak rá kúpot/kenőcsöt

2013. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden reggel egy bögre aludttejbe tegyél 2-3 evőkanál szilvalekvárt, abba néhány teáskanálnyi korpát és müzlit. Hamarosan már csak rossz emlék lesz a betegséged.
2013. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden nagy wc utan verzek ami most mar annyira faj h megfeszul az egesz testem, egesznap zoldsegeket eszek megsem annyira puha a szeklet, de nem is kemeny. Kupot kremet kaptam, ha van valami tippetek mit lehet meg tenni .. ..en mar igy fogok maradni orokke??? Rettegek izzadok mikor mar erzem h wc nem kell :(((
2013. dec. 7. 22:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Mintha kest szurkalnanak bennem v mintha ego cigarettat nyomnanak oda...
2013. dec. 7. 22:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Végbél repedéssel hiába mész urológushoz, mert az a vizeletkiválasztó rendszer betegségeivel foglalkozik.
2013. dec. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
proctológus
2013. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Irsz privátot s beszélünk hogy nekem mi segitett/javitott rajta.


"Első voltam"

2013. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sok rostosat fogyassz, ami lágyítja a székletet.Próbáld ki a stabilizált aloe verát tartalmazó krémet, sprayt, vagy ajakápolót.Ezek segíthetnek.A múlt héten az ismerestségi körömben egy idős hölgy aranyerének a vérzését pár nap alatt elmulasztotta az ajakápoló és már kúpból is kevesebbet használ.Mielőbbi jobbulást!
2013. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyumnak volt, neki is elviselhetetlen volt már , sem a kenőcs se kúp nem használt... műtét lett a vége. Nem volt túl vészes, azóta semmi panasza.
2013. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!