Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg lennék?

Cukorbeteg lennék?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja kezdődött az állandó szomjasság. Napi 2 palack vizet meg szoktam inni. Rengeteget járok pisilni, napi 7x-8x. A látásom nem rég elkezdett időnként elhomályosodni, reggelente hányingerem van, a nap folyamán többször is szédülök.Néha éhségingerek törnek rám. Vannak cukorbetegek a családba. A vércukorszintemet nem tudom. Ezek a tünetek utalhatnak cukorbetegségre?

(rengeteg édességet eszek az utóbbi időbe,ha ez számít)



2013. dec. 7. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:

*gyakran fáj a fejem.

15/L

2013. dec. 7. 18:54
 2/6 anonim ***** válasza:
vérvétel
2013. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de minél hamarabb!
2013. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a családba' vannak cukorbetegek akkor megkérhetsz valakit hogy mérje meg neked, amíg hétfőn elmész a laborba.
2013. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre egy egyszerű vér és vizeletvizsgálattal választ kapsz.
2013. dec. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fogytál mostanában? Az az egyik legfeltűnőbb tünete a cukorbetegségnek, minél többet eszel annál jobban fogysz. Kérd meg az egyik rokonodat, hogy csináljon terheléses vércukortesztet, vagy kérj beutalót a háziorvosodtól laborra. A napi 2 palack víz miatt még nem aggódnék, én napi 6 litert ittam meg (és állandóan pisilni jártam) amikor elküldtek tesztre.
2013. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!