Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Márciusban hagytam abba a...

Márciusban hagytam abba a Merz Spezial Drazsé szedését, korábban többször szedtem, többet mint egy hónap. Ilyen piros huplis égető foltok jelentek meg a testemen. Mitől? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Márciusban abbahagytam a drazsé szedését(a hajam miatt szedtem,hullik,jót tett neki,27 éves fiú vagyok)Most decemberben elkezdtem szedni egy svájci: Rausch capsules vitalité herbes suisses- nevű haj,bőr köröm erősítő gyógyszert(mint a Merz),azóta kétszer megjelenetek a piros foltok dec. 7.-én csak a kézfejem alatt,meg tegnap este az egész testemen piros foltok voltak,nem égetett,viszketett úgy mint korábban.Tegnap sajnos úgy vettem be a gyógyszert,hogy nem ettem,pedig azt mondták,hogy az egyik kapszulát evés közben,a másikat(amit tegnap bevettem majdnem éhgyomorra,utána se ettem úgy feküdtem tegnap le)evés után fél órával kell bevenni.Lehet,hogy ezektől a vitaminoktól jönnek ki a foltok?Márciusban csináltattam vérképet,mire vagyok allergiás:"kissé emelkedett" ezt írta a tejre és a kazein-re.De tegnap nem ettem semmi tejes cuccot.Amióta tudom az eredményt,nem iszom egyáltalán tejet.Néha eszem sajtot,turórudit,teljesen nem tudom kikerülni,de nem is jön ki a folt minden nap... Muszáj szednem a vitaminokat is(persze mértékkel,nem úgy mint március előtt)Mitől jöhetnek ki ezek a foltok?A háziorvosom se tudta...Néha szoktam idegeskedni is,mondták attól is lehet.Vélemények?tapasztalatok?

2013. dec. 12. 18:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!