Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez baj lehet? Mi okozhatja ezt?

Ez baj lehet? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este lefekvés előtt ettem két fokhagymás pirítóst, tegnap reggelre lágy volt a székletem, a színe/szaga normális, vér nincs benne. Ez egyszer volt a nap folyamán, reggel. Ma reggel pedig szintén úgy éreztem hogy lágy lesz, de nem kellett mennem WC-re. Hasam nem fáj, nem puffadok, étvágyam van, láz nincs, fáradékony nem vagyok stb. Szóval alapjában véve semmi bajom, csak ez idegesít egy picit. Alapból szorongós típus vagyok, és eléggé rá is dolgoztam erre az elmúlt pár napban, és valamiért most is szorongok, tiszta hideg a kezem, izzad a tenyerem, rám jön a vizelési inger, stb. Most meg pláne hogy erre a lágy széklet témára rá is paráztam picit, mivel előtte semmi bajom nem volt. Emlékszek hogy 2 hete amikor pesten voltam, haza indulás előtt ilyen zsíros/olajos sós rakott szerűséget ettem, gyorsan, meg meleg is volt. A vonaton éreztem hogy már görcsöl a hasam, na akkor viszont hasmenésem volt 2x, vagyis híg volt a széklet teljesen. De harmadnapra elmúlt. Lehet köze hozzá ennek? Vagy mi okozhatja ezt most nálam?
2013. dec. 13. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármilyen az elmúlt napokban elfogyasztott étel okozhatja. Az is lehet, hogy semmi bajod sincs, csak a szervezeted méregtelenít. Nem kell ezen izgulnod. Ha hasmenés lesz belőle, akkor elmész patikába és veszel Bólus astringenst. Ez egy széntabletta hatóanyagú nagyon jó hasmenés elleni szer, nincs mellékhatása semmi. Ebből beveszel napi 2 szemet reggel és este és elmúlik.
2013. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!