Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problémám? Szédülök...

Mi lehet a problémám? Szédülök már 4 napja folyamatosan, aludni sem tudok e miatt, és fejfájással is szenvedek.19/L

Figyelt kérdés
Régen is szédülgettem , de max egy héten 3-szor, viszont a fejem az fél évig rendszeresen fájt, és csak akkor múlt el ha bevettem fejfájás csillapítót.(ez is még ebben az évben nyártól)

2013. dec. 13. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy alapos kivizsgálás után lehet csak biztosat mondani.
2013. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vérképem is jó.
2013. dec. 13. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod is jó?
2013. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, Vérnyomás és vércukorszint alacsony, vagy magas, fül- vagy szemprobléma, vérszegénység, agyi érbetegségek, szív, tüdőbetegség, stb. Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni.
2013. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ige a vérnyomásom is jó, szinte tökéletes,bár néha tud alacsony lenni
2013. dec. 13. 16:07
 6/6 anonim válasza:
Szia hát ém is ezzel küzdök megfog jönni nemsokára nemtudom hogy mitől válna. Szédülés de mikor megjön azelőtt szoktam szédülni es most előtte szédülök egy csomó nappal
2013. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!