Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 éve lassan, hogy a fejemben...

1 éve lassan, hogy a fejemben olyan érzést érzek, mintha teljesen ellepné a vér, van hogy jobb oldalt, van mikor a bal oldalt. A szemem folyamatosan romlik, és néha szédülök. Szakemberhez nem fordultam. Volt valakinek már ilyen érzése? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

eh. fordulj szakemberhez...

lehetőleg addig amig élsz


bár ha itt kérded. sokminden házi praktika segithet. borogatás, beöntés, kakukkfüves bedörzsölés. utóbbit holdtöltekor kell leszedni.

2013. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elönti a meleg,olyan érzés? ilyen nekem volt,amikor nagyon stresszes voltam,és olvastam is,hogy idegi eredetű.Ha romlik a szemed,meg szédülsz,az már baljósabb előjel sztem....Vérnyomásod milyen? Mennyire vagy stresszes?
2013. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, mintha melegség lepné-e az agyamat. Sokat stresszelek, de nem tudom irányítani. A problémám csak az, hogy nem tudom, hogy foglalkoznának-e ezzel, ennyi tünet elég-e, hogy CT-re beutaljanak.
2013. okt. 2. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát figyu,menj el orvoshoz,és megmondja,mi a teendő.Lehet,hogy csak magas a vérnyomásod a stresszből kifolyólag,annak lehet látásromlás,szédülés a tünete.A stressz ellen sport,és meg kell tanulni lecsillapítani az elmédet.Ha érdekel,küldök technikákat privátban.
2013. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm előre is!
2013. okt. 2. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Az orvos megnéz olyasmit is amiről nekünk fogalmunk sincs.. Szem alja szin, börszin torok ki tudja mi...

De ha esélyt se adsz neki akkor hogy utaljon be ctre vagy bárhova?

2013. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van.
2013. okt. 2. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!