Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sok gondom van. Szerint...

Nagyon sok gondom van. Szerintetek van valami komolyabb bajom vagy csak mulló rosszúllét?

Figyelt kérdés
már egy pár hete voltak gondjaim de ezek most erősebbek.Tegnap este mellem nyomására tejszínű váladék jött ki.Reggel mikor felébredtem nagyon rosszúl voltam a hasam majd szétszakadt hányingerem nagyon erős volt és ezekhez hasmenés társult.A hasi fájdalom enyhült de nem akar múllani.Éjszaka rosszul alszom, nagyon sokat forgolódok és ezért rendszerint reggel nagyon fáradt vagyok és nem tudok koncentrálni. 13 éves lány vagyok.Menstruációm volt már.Az étkezésem sem megfelelő.Lehet,hogy ezért vannak a gondok? köszönöm a válaszokat
2013. dec. 15. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami a melledből jön ki azt emlő váladéknak hívják. Szerintem szolj anyudnak és menjetek el orvoshoz :) 13/l
2013. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz a melledből jövő váladék miatt.
2013. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!