Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most valami komolyabb bajom...

Most valami komolyabb bajom lehet?

Figyelt kérdés
Múlthéten hétfőn elmentem orvoshoz mert fájt a torkom meg a fejem. Azt mondta, hogy karamellás forró tejet igyak.Kedden már elkezdtem köhögni és ez így ment péntekig, akkor kicsit enyhült meg kezdett felszakadni, de hétfőn megint visszajött a száraz köhögés.Ugye vérzett az orrom (turkálom xdd, nem magától) és köptem egy véreset. Erre nagyon ráparáztam, szerdán visszamentem az orvoshoz és írt fel gyógyszert..valami asztmásat, mert mondtuk neki, hogy asztmás voltam(lehet, hogy vagyok még), aztán ez nem igazán akarja szaggatni a köhögésem. Meg étvágytalan vagyok. Az utóbbi két napban kis hányingerrel keltem, mert nem eszek valami sokat. Ti mit tanácsoltok a köhögésre? Amúgy 14 éves vagyok, sportolok.

2013. dec. 14. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A köhögés sokáig eltarthat egy vírusos fertőzés után.
2013. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért, szerinted ez az?:D
2013. dec. 14. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyan szirup (gyógyszertárban kapható)
2013. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg igyál sok forró teát
2013. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor olyan komolyabb bajom nincs?:D
2013. dec. 14. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!