Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy rákos vagyok?...

Lehet, hogy rákos vagyok? Erős, vizes folyás, rendszeres bal alhasi fájdalom, véres széklet, puffadás BŐVEBBEN LENT

Figyelt kérdés

Fél éve rendszeresen visszatérő bal oldali alhasi fájdalmam van.. Eleinte havonta párszor éreztem de az utóbbi 1 hétben minden nap előjön és egyre jobban fáj, sőt.. iszonyúan szúr!!!

A székletem enyhén véres.


A puffadás.. az sokszor elviselhetetlen. Folyamatosan szellentenem kell, fel vagyok fúvódva levegővel..


A folyásom olyan erős hogy napközben néha olyan mintha bepisilnék.. érzem hogy elönt ott alul.. És olyan híg, mint a víz, ha rászárad az alsóneműmre akkor fehér... nagyon kellemetlen..


Utánaolvastam neten, és sok helyen azt írták Méhnyakrák tünetei is lehetnek..


Amin tudok, rohanok orvoshoz, de a héten még nem tudok menni.. Szerintetek mi lehet ez?


17/L



2013. dec. 15. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Remélhetőleg nem daganat miatt van. Amikor egy méh,méhnyak,petefészekrák már a belekbe is átterjed,akkor az általános állapotod is olyan rossz már,hogy tudott lenne a betegséged. Elképzelhető,hogy a két panasznak semmi köze egymáshoz. A hasi fájdalom,véres széklet,puffadás inkább valamilyen bél eredetű krónikus gyulladásra utal(colitis,IBS),míg a folyás pedig nőgyógyászati (méh,hüvely,petefészek) gyulladásra.
2013. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"inkább valamilyen bél eredetű krónikus gyulladásra utal(colitis,IBS),míg a folyás pedig nőgyógyászati (méh,hüvely,petefészek) gyulladásra."


Vagy pedig egy petefészekrák (méhnyakrák stb) áttéteket adott már a környező szövetekbe és ezért a véres széklet...

2013. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Furcsállanám. Ha egy nőgyógyászati daganat áttétet adott,akkor már ÁLTALÁNOS tüneti is lennének. Ráadásul csak 17 éves vagy. nagyon ritka ilyen korban egy áttétes nőgyógyászati eredetű daganat.
2013. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom azt is fucsállod, hogy rengeteg csecsemő és kisgyermek van rákbeteg?... Vagy szerinted egy betegség korfüggő?
2013. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ráknak nagyon sok fajtája,illetve "helye" van. Kisgyermekek,csecsemők,sőt nagyobb gyerekek sem nagyon szoktak megbetegedni,meghalni tüdő,prosztata,nőgyógyászati,vastagbélrákban. Egy 17 éves lánynál ugyan előfordulhat nőgyógyászati daganatos betegség,de ez annyira ritka,hogy "mutogatnák". Ez nem zárható ki teljesen,de egyenlőre ne állítsuk azt,hogy a kérdező rákos!
2013. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Futás az orvoshoz!
2013. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltam nőgyógyásznál, sajnos nem a sajátomnál.. Megvizsgált, nem hitte el hogy bő a folyásom (épp akkor nem volt az mert előtte fürödtem vagy nem tudom..) és ezért nem hitt nekem, iszonyú bunkó volt, csinált rákszűrést és januárban kell visszamennem.


Mondtam neki, hogy iszonyatosan szokott fájni az oldalam, de nem túlzottan érdekelte, és hazaküldött...


Szóval majd irány a saját orvosom is januárban, meglátjuk mit mondd!

2013. dec. 28. 18:44
 8/8 anonim válasza:
Szia! Érdeklődnék hogy mi lett veled? Mi derült ki?
2014. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!