Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felfúvódás! Mit tegyek?...

Felfúvódás! Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
A menstruáció mindig fájdalmas, de ezúttal haspuffadás és hasi csikarás is kísérte, ráadásul az anyagcserém is felgyorsult. Az elmúlt nap során 2x is sor került "nagyvécére" pedig általában csak 2 naponta 1x szokott, viszont az állaga normális volt. A hasam iszonyatosan csikar, enyhe hányingerem van. Még mindig fel vagyok puffadva (már reggel óta) és nem tudom mit tegyek.

2013. nov. 19. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kömény.
2013. nov. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kömény, gyömbér tea. Meg ha gyógynövény szakértő lennék tudnék még írni, így csak azt javaslom, hogy keress egy ilyen szakembert. Próbáld ki továbbá (vagy legalább nézz utána) a cink kezelésnek, ez ígéretesnek tűnik.


És végül: Sárkánypalota Qigong. Ilyen állapotok esetén is jó, ez az aktív 'gyógymód' :)

2013. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ebből sajnos orvos lesz, mert azóta 2x hánytam, és borzasztóan érzem magam..:(
2013. nov. 19. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen orvos sem tud segíteni..


Vírus ellen nincs semmi hagyományos orvosi módszer, baktériumok ellen csak antibiotikum, de hát az meg úgysem éri meg..

2013. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!