Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esély, hogy meggyógy...

Mennyi az esély, hogy meggyógyul az anyukám?

Figyelt kérdés
körülbelül 1 hónapja sincs hogy fájt neki a melle,és most kapott időpontot és kiderült hogy mellrákja van.És az a baj,hogy még 1 hónapot kell várni a műtétre hogy kivegyék a daganatot ami 2 cm,nagyon félünk hogy áttétes lesz vagy bármi. És az is aggasztó hogy fájt neki és most is fáj.nagyon nagyon félek.. 15/L

2013. dec. 16. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
a műtét után úgyis kap majd sugárkezelést, meg kemot. 2 centis daganat még annyira nem nagy, és időben észre lett véve, szerintem nem kell aggódni. a műtét után meg jönnek majd az éves kontrollok ami mellkas röngtenből, hasi UH-ból, mammogáfiából, és mellkas-has-kismedence CT-ből áll+vérvétel.
2013. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az esély megítéléséhez tudni kell, hogy milyen fajta daganat.

Az én anyukámnak is volt, a rekonstrukciós műtéteknél tart most, a melleltávolításon már túl van. Kemény lesz anyukádnak, de túlélhető, nyugodj meg. Ez a betegség ma már nagyon jól gyógyítható, a lényeg, hogy fogadja el a kezeléseket, és mindent meg fognak tenni érte, amit meg lehet.

2013. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyan néniről, akinek úgy múlt el a rákja, hogy "kiéheztették", szóval kizárólag egy kis főtt rizst evett minden nap és bio céklalét. Már sírt: annyira utálta, de végül az történt, hogy egy napon elkezdett förtelmes bűzt árasztani a nő (ekkor kipárolgott belőle valami) és totál elmúlt neki az áttétes tüdőrákja! Én mindenképpen elmennék vele homeopátiás orvoshoz, mert vannak rá szerek, pl. Mercurius solubilis CH9 vagy Phosphorus CH9 vagy Silicea CH9. Tehát addig is: gyógyulhatna / meggyógyulhatna.

és mindenképpen kell várni egy hónapot? nem lehet lefizetni valakit?

(Ui.: a fenti szereket úgy kell szedni, hogy a megfelelőt kiválasztani és naponta 1-szer 3 golyót elszopogatni éhgyomorra, 1 hónapon át.)

2013. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! Végül mi lett anyuddal??

13/F

2014. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden Jót neki -

Mennyi idős egyébként?

2014. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vettek mintát?

(szövettan)

2014. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!