Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vettétek-e már igénybe útmutat...

Vettétek-e már igénybe útmutatóúl a talptérképet?

Figyelt kérdés

Nekem pl. most már harmadjára fáj tartósan (ez azt jelenti, h. ez utóbbi már legalább egy hónapja de nyár elején is több hónapig fájt) a jobb talpam egy ponton. Nos utána néztem, a neten több ilyen talptérkép is létezik, állítólag a talpunkon van minden szervünk ideg végződése (elnézést, esetleg javítsatok ki, ha rosszul tudom), és meg lehet nézni, hogy ha itt vagy ott fáj az mire utal. A kérdésem tehát az volna, h. valaki használta-e már és mi ennek a folyamata?

Nekem e térkép szerint (egész pontosan nem tudom behatárolni), de leginkább a 23. pont körül fáj de lehet a 31 és 39. pont is.



#Talptérkép
2013. dec. 16. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

" Nos utána néztem, a neten több ilyen talptérkép is létezik, állítólag a talpunkon van minden szervünk ideg végződése (elnézést, esetleg javítsatok ki, ha rosszul tudom),"


Rosszul tudod. A talpdiagnosztika minden alapot nélkülöz.

2013. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Az egyes elfelejtette hozzátenni "szerintem".
2013. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"állítólag a talpunkon van minden szervünk ideg végződése"


Ez mondat nem csak "szerintem" nélkülöz minden biológiai alapot. De ha tudsz bármilyen ellenőrzött kísérletről, ahol talpról diagnosztizáltak bármilyen betegséget, jobban, mint talp nélkül, akkor ne kímélj.

2013. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!