Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epehólyag műtét után másal is...

Epehólyag műtét után másal is előfordult hogy nem váltpoztattak az étrendjükön, sőt beépítettek olyat amit elötte nem ehettek, és ennek ellenére FOGYTAK?

Figyelt kérdés

képtelen vagyok azóta hízni, aminek nagyon örülök mert elötte sokáig súly problémám volt, most pedig fél éve úgy eszem ahogy minden normális ember, és nem hízom semmit. ráadásul a töltött káposztát is megtudom enni amit imádok, és együltömben egy kisebb pizzát, de az nagyon ritka xD


hasmenésre: Nekem nincs, akkor lesz lágyabb a székletem ha sok szénsavasat iszom.


2013. dec. 17. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez fantasztikus. Pontosan milyen műtéted volt?
2013. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyszerü laparoszkópos epehólyag műtét. amúgy utána olvastam a neten és baromira gyakori a fogyás... valaki 20 kilót is lefogyott holott semmit nem változtatott az étrendjén... ez részben az epeenzimek kisebb számban való jelenlétére vezethető vissza, ez fontos az emésztésben, és részben egyes embereknél a hasmenésre amit az epe hólyag hiánya okoz az emésztőrendszernek.... csakhogy nekem nincs hasmenésem :D
2013. dec. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!