Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulaműtét után zsibbad a...

Mandulaműtét után zsibbad a zsibbad a nyelvem, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A páromról van szó. 3 hete elmúlt már, hogy kivették a garatmanduláját, szerencsés volt, ritka jól viselte (24 elmúlt már), minden rendben ment. A műtét közben, leszorították a nyelvét, melynek egyik része ezután zsibbadt. Úgy voltunk vele, majd elmúlik ez is, de egyenlőre semmi változás... Mintha egy kisebb csomó is megjelent volna a leszorítás helyén. Valaki találkozott már hasonló problémával? Hova lehetne ezzel fordulni? Előre is a köszönet a válaszokért!

2013. nov. 16. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamikor csak kell visszamenni kontrollra nem? Szerintem akkor kell megkérdezni.
2013. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lezúzták az ereket a nyelvében azok a szadista állatok. Majd elmúlik idővel, de máskor soha ne menjetek orvoshoz!
2013. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a kontroll már megvolt... :( Haragudtam is, hogy nem kérdezett rá. A napokban kezd jobban "be pánikolni", mert egyenlőre semmi változás nincs...

Szóval akkor, ez az erek sérülését jelenti? A gyógyulási folyamattal ez akkor rendeződik is? Thx

2013. nov. 16. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérjen oda újra időpontot és menjen vissza lehetőleg minél előbb. Már mikor az időpontot adják jelezze hogy baj van, ne hagyjátok hogy 2 hónapra kapjon időpontot.

A másik lehetőség hogy menjen el a háziorvosához ő biztos többet tud mint mi, oda meg hamar bekerül.

De ne hagyd annyiban hanem tényleg menjetek miatta, ne hogy baj legyen.

2013. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet csak sima ödéma, a csomó milyen?
2013. nov. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon zsibbad. :( Neki végül is rendbe jött?
2019. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem rendbejött.

:)

2020. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!