Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vesekövem már a húgyhólyagom...

A vesekövem már a húgyhólyagomban van, viszont nem tudom kipisilni. Ajánlanátok valami tuti módszert?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a sört, pálinkát, vesevédő teát, ugrálását, autóban zötykölődést, nospa + rowatinexet. Semmi hatása.
2013. dec. 21. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak igyál sok folyadékot, előbb-utóbb ki fog jönni. Akkor, amikor a legkevésbé számítasz rá!
2013. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi napokban nagyon sok folyadékot ittam. Több litert napi szinten. Nem is lenne ezzel gondom, ha nem szúrna a húgycsövemnél ahogy ülök és fekszem :(. De ez már napok óta tart és elég nehezen viselem.
2013. dec. 21. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Tehetsz még próbát lereszelt fekete retekkel.

A szomszédom mutatott ilyen töppedt kukoricaszemekhez hasonló valamiket. Szerinte a vesekövei - nincs okom kétségbe vonni.Ő esküszik arra, hogy a fekete retek fogyasztása csodát művel. Egy próbát megér. Persze a sok folyadék továbbra is.

2013. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Orvos nem ajánlott semmit?
2013. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a feketeretek epekőre jó. Mivel az is van sajnos ezért van feketeretek cseppen is. Lehet mindjárt megpróbálom.
2013. dec. 21. 13:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Az orvos is csak annyit mondd, hogy igyak, meg nospa-t szedjek görcsoldónak és majd kijön.
2013. dec. 21. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, s hátha használ:) Jobbulást!:)
2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Buscopan is jó görcsoldó, igaz hasi görcsökre.De ilyenkor mindegy mire, csak hasson.
2013. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én már jó ideje szedem a feketeretek cseppet, mint írtam epekőre. De most hogy írod,lehet vesére jobb, mert az epekőre egyáltalán nem használt. Viszont voltak kehelyköveim mindkét vesémben valószínű ezeket indította meg. Már "szültem" egy követ 2 hete. 4x voltam az ügyeleten az utóbbi 2 hétben. Csak a vénás injekció hatott. Azért is írtam, mert én már mindent kipróbálok, csak ne kelljen szenvedni. Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 21. 13:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Valóban ki fog magától jönni, nekem is kijött :D Igyál sokat és szedd a rowatinexet és meglesz az. Kitartás!
2013. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!