Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyhártyagyulladásom lenne?

Agyhártyagyulladásom lenne?

Figyelt kérdés
tünetek:láz(37-38,8 volt a legmagasabb)hányinger(hányás nincs), étvágytalanság, ha hátra hajtom a fejem fáj a tarkóm + 1 hétig voltam náthás
2013. dec. 22. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy nem kifejezetten ritka dolog egy nátha után az agyhártyagyulladás, leggyakrabban annyira enyhe lefolyású formák, amiket észre se veszel. Őszintén, fejfájás nélkül én nagyon kétlem, hogy neked ilyened lenne, de a lázzal és a tüneteiddel nem ártana orvoshoz fordulni.
2013. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján sajnos még nem tudlak megnyugtatni. Vannak további tüneteid?
2013. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs más tünetem
2013. dec. 22. 21:52
 4/5 anonim válasza:
Ugyanez a bajom! Csüt péntek lázam volt+torokgyulladás. Ma reggel óta pedig szédülök ha hátra hajtom a fejemet! Engem a doki beutalt a kórházba egy alapos kivizsgálásra ha nem múlik.
2013. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam dokinál azt mondta influenza
2013. dec. 23. 08:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!